13:26  Hoca’nın muhalifi CHP  18:43   Sapık yakalandı 18:17  Tolunay’a gözdağı 17:56  Erten: Hoca için mendil açalım 17:46  Turizme yönelik toplu taşıma olmalı  17:25  SCADA yayılıyor  17:20  Türkiye’de bir ilk 17:12  Böcek, hizmet binasını tanıttı 17:08  Üniversite de bunu yaparsa 16:55  Kurbanlık kursunda izdiham 16:45   20 Kasım 2009 Cuma
 Çok Okunanlar
 Halk susuz ama 43 ton boşa akıyor
 Çok Yorumlananlar
 Öfke dinmek bilmiyor


Ana Sayfa
MURATPAŞA CHP’DEN START
Altındağ, Memurevleri ve Deniz Mahalleleri üyelerinin katılımı ile yapılan mahalle toplantısında genel seçimler için start verildi.

Büyük katılım
     Altındağ, Memurevleri ve Deniz Mahalleleri üyelerinin katılımı ile yapılan mahalle toplantısına Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, CHP İl Sekreteri İbrahim Kurt, İl Disiplin Kurulu Başkanı Mahmut Yıldırım, İl Saymanı Levent Kıldır, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Kaya, meclis üyeleri Ali Er, Deniz Fırat Budak, İbrahim Kaplan, İlçe Sekreteri Tercan Tuğral, İlçe Saymanı Hüseyin Erdoğan, ilçe yöneticileri N.Nil Nekerek, Asuman Aydın, Füsun Uçar, Ekrem Akdemir, Şemsettin Akkuş, E.Sabit Atalay, M.Ali Çizmeci, Özlem Özcan ve İlçe Kadın Kolları Sekreteri Gönül Yağlı katıldı.

Halk bilgilendirildi
      
İlçe çalışmaları hakkında bilgi veren ilçe başkanı Ercan Erkan örgüt içi seçimlerin gündeme geleceği günlerde hareketlenen üyelerin enerjisini genel seçimlere aktarmak amacıyla bu toplantıları düzenlediklerini söyledi. Murapaşa ilçesinde yaşayan 5 bine yakın CHP üyeleriyle 56 mahallede yapacakları toplantılarda mahalle yönetimlerini güçlendirerek her sokağa, her binaya hakim bir aktif bir üye yapısı ile yarın yapılacakmış gibi genel seçimlere hazırlanacaklarını söyledi. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen güncel gelişmeleri değerlendirerek belediyenin hizmetleri hakkında bilgilendirme yaptı.

Genel seçimlere start
       Genel seçimlerin ülkemizin geleceğinin belirlenmesinde ve cumhuriyet değerlerinin korunmasında çok önemli olduğunu söyleyen Evcilmen her bir Cumhuriyet Halk Partilinin üzerine düşen görevi layıkıyla yapacağından emin olduğunu söyledi. Toplantıya gelen  üyelerin de aktif katılımıyla ve belediye başkanının ve örgüt yöneticilerinin katkılarıyla süren toplantıda mahallenin sorunları ve çözüm önerileri, ülkemizin içinde bulunduğu durum ve genel seçimlere hazırlık konularının değerlendirildiği toplantıların diğer mahallelerde devam edeceği belirtildi.
17:15:00
20 Kasim 2009
Bu haber  47  kere okundu Yazıcıya Yolla
YORUMLAR
Bu Habere Yorumunuzu Ekleyin
İsim
E-posta
Başlık
Yorum
       Tüm alanlari doldurmaniz gerekmektedir
  Hava Durumu
ANTALYA
Yazarlarimiz
Murat Çiçek
Yediğin hurmalar
Vedat Gürhan (FikirAmelesi)
Tencere dibin kara!
Ali Tongülüs
‘Ya tutarsa’ deyip ağzına geleni mi söyledin..
M.Şifa Çiçek
Başkanların hassasiyeti
Meltem Gönüllü
Kısa bir avrupa seyahatinin ardından tekrar merhaba…
Murat Özgen
Belediyespor’lar ve Subaşı
Hakkı Sargın
Damsız giremezsin…
Aysel Bereke
Megakent değil, megaköy onlar!
Zeyyat Şahin DEĞİNMELER
ŞEHİR VE SOKAK
Döviz Kurları
  Alış Satış
$ Dolar 1.4831 1.4903
Euro 2.2046 2.2152
Iletisim   |   Künye   |   Anasayfam yap   |   Sik Kullanilanlara Ekle
Akdeniz Manşet 2009