Ana Sayfa  Arşiv  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Anasayfam Yap  |  Reklam  |  Künye  |  İletişim
   
 
 

Haber Kategorileri

  Siyaset
  Ekonomi
  Güncel
  Turizm
  Sağlık
  Eğitim
  Spor
  Begonvil
  Kültür-Sanat-Magazin
  Röportajlar
 

AntalyaEkspres.com Arşivi

Kelimeye Göre Ara

 

Tarihe Göre Ara


Kelime:  

 

Kasım 2009

pts

sa

ca

pe

cu

ct

pz

1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

4.9.2009 Tarihli AntalyaEkspres.com

  CHP’den teşekkür turu  11.05.2009
tur2.jpg
CHP İl örgütü, Antalya Milletvekilleri ile birlikte Antalya’da 29 Mart 2009 Yerel seçimlerde batı ilçelerinde seçimi kazanan belediye başkanlarına teşekkür ziyaretlerinde bulundu

CHP İl Başkanı Ömer Melli’nin Seçim sonrası başlattığı teşekkür ziyaretleri kapsamında Elmalı Akçay, Yuva, Finike Sahilkent, Korkuteli Yelten, Büyükköy, çomaklı, Bozova, Kaş Merkez, Kalkan’a gerçekleşen bu ziyarete, İl Sekreteri İbrahim Kurt, İl Saymanı Levent Kıldır, İl Yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Meral kaya, CHP Antalya Milletvekilleri Osman Kaptan, Hüsnü Çöllü, Tayfur Süner, Atilla Emek katıldı.

 Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan Melli, Seçim sonrası belediye başkanlarımızla bir araya gelerek ve kendilerini kutladıklarını ancak CHP Antalya milletvekillerimizle birlikte başkanlarımızı bir de görev yerinde, makamında kutlamak istediklerini söyledi. Kısa süreye rağmen çok yorucu bir seçim süreci yaşadıklarını dile getiren Melli, “Tüm çalışma arkadaşlarımız ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı ve Antalya’nın batı ilçelerinden Elmalı Akçay, Yuva, Finike Sahilkent, Korkuteli Yelten, Büyükköy, Çomaklı, Bozova, Kaş Merkez, Kalkan’da bizi çok mutlu eden güzel bir başarı elde edildi. Bu başarının elde edilmesinde elbette partimiz CHP'nin doğru ve yerinde tespitlerinin rol oynaması kadar ilçelerimizdeki adaylarımızın da birikimli, alanındaki uzmanlığı ve seçim sürecinde gösterdiği insana değer veren tavrı da büyük rol oynamıştır. Antalya’da bundan sonraki hedefimiz genel seçimlerdir” dedi.

Melli, “Partimizin doğru tercih yaptığı ve adayımızın da halkımız tarafından benimsendiği ortaya çıkıyor. Türkiye sorunlarına duyarlı, bilinçli bir nüfusa sahip olan Antalya batı ilçelerinde ki belediye başkanımızın çalışmaları elde ettiğimiz bu başarıyı daha da artıracaktır. Parti örgütümüzle beraber halkımızın ihtiyaçlarına cevap veren bir belediyecilik beklentisi içinde olduğumuzu ve bu süreçte partimizin tüm örgütü ve Antalya Milletvekilleri ile birlikte üzerimize düşeni yapmaya da hazır olduğumuzu belirtiyor belediye başkanımızın başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

 
 

 Bu haberi yazdır Bu Haberi Yazdır

Yorumlarınız          Bu habere henüz yorum yapılmamıştır

 

YAZARLAR

 

Gündem

Mehmet  Talay
Şu portakal meselesi

 

İnsan-insana

Haşmet Öyken
Konya´da kuzu tandır

 

Objektifin İçinden

İbrahim  Okumamış
Nasreddin Hoca misali

 

Kurşun Kalem

Ali   Orhan
Bu gurur

   
 

Ana Sayfa  Arşiv  |  Sık Kullanılanlara Ekle  |  Anasayfam Yap  |  Reklam  |  Künye  |  İletişimİrtibat Adresi: Atatürk Caddesi 1252. Sok. R.Berberoğlu İşhanı No:7 Kat:4 Antalya

Telefon: (242) 243 30 00 (pbx.)

Fax: (242) 243 30 02

 

E-Mail: aekspres@yahoo.com / aekspres@mynet.com / info@antalyaekspres.com

   Copyright www.antalyaekspres.com 2008                                       Powered By Bilişim Kampusü