Antalya, Antalya Haberleri, Antalya Haber, Bizimantalya, Logo

Künye Bize Ulaşın
Favorilere Ekle Haber Ara

Sık Kullanılanlara Ekle Facebook'ta Paylaş Haber Tarihi: 01/02/2008 15:17:43

CHP Muammer Aksoy'u andı
CHP'nin yeni yönetimi ilk ziyaretini 18 yıl önce öldürüen Prof. Dr. Muammer Aksoy'un doğduğu yere yaptı


CHP İl kongresinde yeniden göreve getirilen CHP İl Başkanı Ömer Melli ve yeni yönetim kurulu üyeleri Yüksek seçim kurulundan mazbataları alır almaz ilk olarak Prof. Dr. Muammer Aksoy, ölümünün 18. yıldönümünde memleketindeki anma törenine katıldılar.

CHP İl Başkanı Ömer Melli Başkanlığındaki CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri Bülent Kemal Dolunay,Dilşat Aksu, Sibel Gezen, Fatma Budak, İbrahim cephaneci, Nejdet Küsken, Ayhan Kılavuz,Levent Kıldır, Sema Yıldız, yedek üye Ayhan Atmaca oluşan hayet, Türkiye Cumhuriyeti'nin "demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti" olmasını düzenleyen Anayasa'nın ikinci maddesi konusunda büyük mücadeleler veren Prof. Dr. Muammer Aksoy, ölümünün 18. yıldönümü olan 31 Ocak tarihinde Muammer Aksoy için memleketi Antalya'nın İbradı ilçesinde, İbradı Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği'nin (ADD) İbradı Muhammer Aksoy şubesi’nin birlikte düzenledikleri anma törenine katılan CHP İl Yönetimi Saygı duruşu ve çelenk koyma törenin ardından Prof. Dr. Muammer Aksoy’un doğduğu evi ziyaret ettiler.

Bu haberi sizden önce 322 kişi okudu.

Bu rakam sizin ziyaretinizden önce kaç ayrı bilgisayardan bu haberin görüntülendiğini gösterir. (Bu sayfaya şu an kullandığınız bilgisayardan ilk kez giriyorsanız, girişiniz bir sonraki tazelemede görünecektir)
Aynı bilgisayardan gün içinde yapılan tüm girişler 1 defa sayılır.
Bu istatistikler 3 dakikada bir güncellenir


Ülkücüler Gökalp'i andı


Erdoğan Barış Ödülüne Aday


Kaddafi'nin oğlu Antalya'da


Ergenekon davası geri çekilsin


Zıpkınla balık avlayan şahıs öldü

·Yorumlarda geçen ifadelerin sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir.
·Bizimantalya.com, yorum ekleyen okura ait IP adresi, E-mail adresi ve Ad Soyad bilgilerini yorum ekleyen kişinin bilgisine ve onayına başvurmaksızın saklama ve resmi makamlarca -istendiği takdirde- paylaşma hakkına sahiptir.
·Yorum yapan kişi bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Adınız ve Soyadınız:

Emailiniz:

Yorumunuz: